BALETO SKYRIAUS MOKINIŲ KOMPOZICIJŲ VAKARAS

Balandžio 9 dieną 16:00 val. ŠOKIO TEATRAS kviečia į Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus 4-13 klasių mokinių kūrybos pristatymą.

Baleto skyriuje jaunieji šokėjai mokomi būti tiek profesionaliais atlikėjais, tiek ir kūrėjais. Kiekvienas mūsų tą patį muzikos skambesį suprantam savaip, skirtingiems jausmam atskleisti taikom savitas saviraiškos priemones. Tad šį kartą Šokio teatro scenoje karaliaus nepažabota, jauna, laisva, kūrybiška būsimų baleto artistų ir choreografų dvasia.
Programoje bus pristatyti mokinių kurti šokių etiudai, kuriuose jie patys dėliojo judesio kompozicijas, pritaikė muziką, rūpinosi vizualiniais sprendimais, sceniniu apšvietimu, o taip pat atlikėjų parinkimu. Tai vakaras, kuomet baleto skyriaus mokiniai atskleis savus gebėjimus choreografijos kūrime, režisūroje, savos idėjos scenininiame įgyvendinime.
Jaunųjų kūrėjų šokių miniatiūros kalba apie tai kas aktualu jiems čia ir dabar, apie tai, kas juos formavo ir vis dar nenumaldomai formuoja, apie patirtas emocijas, jausmus, apie siekius ir amžinąsias perspektyvas. Kompozicijos kupinos nuoširdumo ir jaunatviško polėkio. Tai veržlus mokinių žingsnis savęs, kaip šokio kūrėjų link.

Kviečiame visus šokio gerbėjus.
Įėjimas nemokamas.