Du baletai vieno vakaro metu „Metų laikai“

Net dvi besikeičiančių metų laikų interpretacijos vieno vakaro metu. Abi jos skirtinga baleto kalba kurs istoriją apie emocijas, nuotaiką, kuria mus apdovanoja skirtingas metų periodas. Pirmasis modernaus šokio, o antrasis klasikinio baleto išraiška žavės publiką šokio kompozicijomis.

1 dalis

„Metų laikai“ pagal Antonio Vivaldi muziką.
Tai modernaus baleto šokio kompozicijų pasakojimas apie moteris – visas ir kiekvieną. Apie moterį, kurioje slypi maža mergaitė, mergelė, vilioklė, motina ir ragana žiniuonė. Moterį, kurios jėga – žemėje, įsiklausyme į gyvenimo ritmą, gamtos ciklus ir gyvybines energijas.
Šiame spektaklyje, persipina klasikinė ir šiuolaikinė choreografija, gausu masinių scenų, akį traukia šviesos projekcijos. Spektaklyje dalyvauja 5-13 klasių mokiniai.
Idėjos autorė, choreografė ir režisierė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė.
Trukmė 40 min.

2 dalis

Premjera 2016-12-30
„Metų laikai“ pagal Guiseppe Verdi muziką.
Itin melodingas ir išraiškingas savomis klasikinėmis kompozicijomis spektaklis, klasikinio baleto estetikos atspindys, kuriam choreografiją sukūrė baletmeisteris Egidijus Domeika, o ją atstatė ir pritaikė kiekvienam artistui ilgametė Nacionalinės M. K. Čiurlionio mokyklos baleto skyriaus mokytoja Audronė Domeikienė.
Pirmą kartą Pavasario pa de deux (duetas) E. Domeika pastatė ir atliko studijų metais Maskvoje, o 1997 m., jau būdamas choreografu – mokytoju Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje paruošė pilną “Metų laikų” versiją. Tai ypatingo grožio, dinamiškas kūrinys, kuriame gausu baleto artistų – scenoje skirtinguose etapuose šoka net 33 čiurlioniukai.
Choreografė – statytoja Audronė Domeikienė.
Trukmė 35 min.

Bilietus platina TIKETA.LT

2017-04-05 18:30 Pirkti bilietus

Taip pat bilietus galima įsigyti likus valandai iki baleto Šokių teatro kasose.