KALĖDINIS TRIPTIKAS

„Viliojantys toliai“ Pirmą kartą šis spektaklis buvo pastatytas Rygos baleto mokykloje. Jaunuoliai netrukus žengs pirmuosius žingsnius naujame, jiems dar nepažįstamame pasaulyje. Pasaulyje, kuriame viskas taip pažįstama ir tuo pat metu svetima, kur viskas lengva ir paprasta, taip tolima ir nepasiekiama; kur viskas taip didinga ir taip menka, kur ilgesys toks kankinantis, kur liūdesys stipresnis, kur žaizdos gilesnės ir randai neužgyjantys, kur meilė užsiplieskianti ir sunaikinanti. Laimė ten kyla saulės link, išsipildžiusios svajonės skuba į ramų uostą. Jos užleidžia vietą srautui, atnešančiam kitas. Svajones saugo ir globoja kaip lobį. Einantieji jau netrukus ateis ir pakvies Ateitį, kurioje daug pažadų, daug ilgesio. Spektaklyje panaudota F. Šopeno muzika. Ji geriausiai atspindi dar nesugadintą jaunystės jausmingumą, laisvės, meilės, nuotykių troškimą

Choreografė: Milana Komarova (Latvija)

Šviesų dailininkai: Milana Komarova, Marius Apanskas

Repetitorė: Deimantė Karpušenkovienė

Šoka: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus klasikinio šokio programos 10-12 kl. mokiniai

Ištraukos iš šokio spektaklio „Aseptinė zona arba lietuviškos sutartinės“

Choreografija: Birutė Letukaitė

Repetitoriai: Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, Paulius Prievelis

Muzika: Rolandas Cikanavičius, Darius Čiuta, DJ Skardas, Raimundas Eimontas, Aramas Chačaturianas, Orlandas Narušis

Video: Saulius Paliukas

Šviesų dailininkai: Birutė Letukaitė, Vladimiras Šerstobojevas

Kostiumai: Birutė Letukaitė, Inga Kažemekienė

Šoka: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus šiuolaikinio šokio programos  10-12 kl. mokiniai

Teminė spektaklio ašis – visuomenės susvetimėjimas, žmogaus nepritapimas, nesusikalbėjimas su aplinka. „Priklausydami skirtingai aplinkai, skirtingai vertiname, dažnai net ignoruojame šalia esantį kitą, kitokį…“ – teigia B. Letukaitė.

Kita valso istorija šokio spektaklis apie jaunus žmones, jų meilės istorijas, šventes, susitikimus ir nusivylimus. Spektaklyje skamba Johano Štrauso muzika – žymusis kompozitorius žinomas dėl savo šviesios ir energingos muzikos, kuri puikiai tinka jaunimo temai. Kostiumus sukūrė drabužių dizaineris Vaidas Macas, įtraukdamas šiuolaikinės mados elementus, kurie atspindi jaunimo stilių. Įkvėpti Vytauto Grivicko choreografijos iš spektaklio Žydrasis Dunojus,  mokiniai kartu su choreografe Giedre Zaščižinskaite sukūrė savo istoriją.

Šis šokio spektaklis suteiks žiūrovams puikių pramogos įspūdžių ir galimybę įsigilinti į jaunimo gyvenimo iššūkius ir džiaugsmus.

Repetitoriai: Danielius Kiršys, Deimantė Karpušenkovienė, Aušra Gineitytė, Jurij Melnikov

Šviesų dailininkai: Giedrė Zaščižinskaitė, Marius Apanskas

Šoka: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus klasikinio šokio programos 8-12 kl. mokiniai

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/kaledinis-triptikas-88445/