Koncertas KAS TENAI UŽ…

2015-04-21 18:00 val. Pirkti bilietus

Kaip ir kasmet, pavasario saulei sušvitus ,,Trys mūzos“ Daugiau kartu su M. K. Čiurlionio menų mokykla kviečia į koncertą, kuriame vaikai dalinsis savo pasiekimais: gros, dainuos ir šoks. Pirmą kartą į didelę Šokio teatro sceną lips patys mažiausi – penkiamečiai, šešiamečiai. Savo sugebėjimus rodys ir scenoje drąsins mažuosius „Trijų Mūzų“ mokinukus vyresnieji čiurlioniukai, kai kurie iš jų jau garsinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą ir Lietuvos vardą tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose.

,,Trys mūzos“ siekia, kad menu domėtųsi, mėgautųsi ne tik vaikai, bet ir visi šeimos nariai – juk kūrybiškas požiūris į gyvenimą, į šeimą bei vaikų auklėjimą stiprina visuomenę. Tad kūrybinėje grupėje dalyvauja ir tėveliai. Keletas jų yra ,,Teatriuko” trupės aktoriai, kurie šiame koncerte mus visus žada užkrėsti žaismingumu, o patiems mažiausiems – atverti dar vienas pažinimo duris smagiu muzikavimu, žaidimu ir dainavimu.

Atraskime drauge su savo vaikais ,,Kas tenai už mūsų juoko, šešėlio juodo, už mėnulio ir žvaigždės…“ /V. Palčinskaitė/

Koncertuoja ,,Trijų mūzų“ vaikai, M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokiniai ir ,,Teatriuko“ aktoriai: Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas.

Veiks ,,Trijų mūzų“ vaikų dailės darbų parodėlė

Koncerto trukmė 1 valanda