Metų laikai

Tai pasakojimas apie moteris – visas ir kiekvieną. Apie moterį, kurioje slypi maža mergaitė, mergelė, vilioklė, motina ir ragana žiniuonė. Moterį, kurios jėga – žemėje, įsiklausyme į gyvenimo ritmą, gamtos ciklus ir gyvybines energijas.

Moteris gali būti ir švelni, ir žiauri tuo pačiu metu. Jos paslaptis – jos pačios nenuspėjamume ir begalinėje stiprybėje, kuri dažniausiai atsiskleidžia netikėtu momentu. Jos planeta – Mėnulis, kuris valdo potvynius ir atoslūgius, žmogaus vidinę savijautą, augalų augimą bei gyvūnų elgesį.

Galbūt šis šokis net ne apie tai. Gal jis apie tas mergaites, merginas ir moteris, kurios yra šalia mūsų kasdien – apie mūsų mamas, dukteris, seseris ir žmonas. Apie mažus stebuklus, kuriuos diena iš dienos jos kuria. Kartais tai skaniausias pasaulyje obuolių pyragas, kartais – dukrai iš nieko pasiūta nuostabi suknelė. Stiprybė, kuri leidžia dienom naktim rūpintis savo vaikais arba tėvais. Šiluma, kurią moteris atneša į namus kaip žmona. Grožis, kuris priverčia pasukti galvą gatvėje.

2012m. gruodžio 21- 22 d. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatre vyko premjera ,,Metų laikai‘‘.

Šiame spektaklyje, kuriame persipina klasikinė ir šiuolaikinė choreografija, dalyvauja 3-13 klasių mokiniai.

Šokio spektaklis pagal Antonio Vivaldi muziką

Idėjos autorė, choreografė ir režisierė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Kostiumų dailininkė Rūta Bilūnaitė

Šviesų dailininkas Marius Apanskas

Garso operatorius Raimondas Jaroševičius

Sceninės ir koncertinės praktikos vadovė Giedrė Zaščižinskaitė