Naujametinis Allegro

Trokštate paskutinius šių metų vakrus praleisti prasmingai? Ieškote renginio, kuris tiktų ir patiktų visai jūsų šeimai? Kviečiame tuomet į Šokio teatrą!

 
„Naujametinis Allegro“ – tai pirmas bendras mokyklos orkestro ir baleto skyriaus mokinių naujametinis koncertas visai šeimai. Šokio Teatras taps tarsi mažuoju operos ir baleto teatru, kur su gyva muzika scenoje šoks M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus mokiniai ir kviestiniai svečiai – Nacionalinio Lietuvos Operos ir baleto teatro artistai – Olga Konošenko ir Genadij Žukovskij.
 
Visas repertuaras tiek muzikinė dalis, tiek šokio kompozicijos sukurtos specialiai tik šiems dviem vakarams. Tai visom prasmėm bus netradicinis reginys: M. Staškaus vedamas orkerstras, šventę išgyvens išvien su visais žiūrovais, o užburiančios choreografinės kompozicijos neleis nuobodžiauti ir išrankiausiems, ir dar augantiems baleto gerbėjams. Tai muzikos ir šokio divertismentas pasakojantis apie pasiruošimą Naujųjų Metų šventei. Apie nuolatinį mūsų skubėjimą gyventi ir visur suspėti. Apie paprastos merginos svajones, apie kelionę į didelę Naujametinę šventę, o taip pat į sekantį savo gyvenimo etapą.
 
Jums nebereikia rinktis kur sutikti Naujuosius, Jums tereikia suburti į šventę visus savo artimuosius ir vakarą pradėti su „Naujametiniu Allegro“!
 
Prieš spektaklį džiugins kamerinės muzikos garsai ir jaukiems pašnekesiams kvies Šokio teatro kavinaitė, įsikūrusi antrame aukšte esančioje didingoje foje.
 
Dalyvauja: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokiniai. Groja: mokyklos orkestras. Dirigentas ir meno vadovas M. Staškus.
 
Šoka: baleto skyriaus mokiniai ir Nacionalinio Operos ir Baleto teatro solistai Olga Konošenko ir Genadij Žukovskij
 
Choreografai: Lina Puodžiukaitė – Lanauskienė, Inga Kibildienė, režisieriai Giedrė Zaščižinskaitė ir aktorius Vaidotas Martinaitis
 
Bilietus platina TIKETA: Pirkti bilietus.