Šokio spektaklis visai šeimai „SKAIČIAI“

PREMJERA 2016-06-01

ŠOKIO TEATRAS džiaugiasi pristatydamas dar vieną režisierės – choreografės Giedrės Zaščižinskaitės šokio spektalį visai šeimai “Skaičiai”. Tai nuoširdi istorija apie Nulio kelionę po skaičių šalį, kurioje jis ieško tikrųjų draugų, o taip pat keliauja ir savęs pažinimo link. Tai šokio pasakojimas apie vienatvę, meilę ir draugystę. Scenoje perteikiama istorija, kuri supažindins žiūrovus ne tik su skaičiais, bet ir su jausmų, emocijų įvairove. Nuostabiam, sofistikuotam šokio pasakojimui neliks abejingas nei jaunas nei garbaus amžiaus žiūrovas.

Spektaklio metu skamba Čarlio Čaplino muzika, kurią G. Zaščižinskaitė parinko neatsitiktinai: “Iš dalies muziką atsirinko patys vaikai, leidau jiems įvarius kūrinius ir stebėjau, ką jie veikia jos metu, kaip jaučiasi”.

Nuotaiką spektaklyje virpins pačių vaikų kurtos ir įgarsintos skaičiuotės – gyvos, vaikų interpretuotos. O publikos akis lepins kūrybinės studijos PetPunk Lab sukurta animacija. Ši profesionalų studija jau ne pirmą kartą prisideda prie taurių, edukacinių projektų. Džiaugiamės bendryste kuriant „Skaičius“.

Ir kaip visad svarbiausioji dalis – visų Šokio teatro ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrų spektaklių dalis – jaunieji artistai! Scenoje šoka net 35 mažieji čiurlioniukai, kurių vyriausieji yra tik 5-okai. Pagrindinį vaidmenį – Nulio personažą, vaidina charizmatiškasis, vaikystės grožio irprasmės nepamiršęs choreografas, baleto artistas Donatas Bakėjus.

Daugiau

Spektaklio trukmė apie 40 min.

Režisierė – choreografė Giedrė Zaščižinskaitė

Kūrybinė grupė:

Raimundas Jeroševičius – garso režisierius;

Marius Apanskas – švesų dailininkas;

Donatas Bakėjus – pagrindinio vaidmens atlikėjas;

PetPunk – vizualizacijos, animacija.

2017-03-26 13:00 val. KLAIPĖDOS VALSTYBINIAME MUZIKINIAME TEATRE

Pirkti bilietus