Prisiminimai apie ateitį

 

Pirkti bilietus

Gegužės 17 d. Vilniuje, Šokio teatre Kauno šokio teatras „Aura“, Kauno choreografijos mokyklos ir Nacionalinės M. K.Čiurlionio menų mokyklos mokiniai kviečia į susitikimą su šviesaus atminimo choreografe. Viltys, meilė, kančia, vizijos, nuojautos, nutylėjimai – Ji pati – dabar ir amžinai – gyvuose šokio paveiksluose. 

Aš ir dabar šoku. Netikite? Girdžiu muziką ir šoku, dėkodama Dievui, kad suteikė galimybę „prašokti“ visą man duotą gyvenimą. /Kira Katerina Daujotaitė/

Kira Katerina Daujotaitė (1921- 2013) – išraiškos šokio pradininkė, ryški menininkė ir asmenybė, kurios novatoriško šokio paieškos buvo pralenkusios laikmetį.


Choreografė Birutė Letukaitė 2001 m. savo mokytojai dedikavo pastatymą „Prisiminimai apie ateitį“. „Ačiū už papasakotą mamos gyvenimą“, – tąsyk po premjeros B.Letukaitei pasakė K.Daujotaitės dukra, aktorė Inesa Paliulytė.

„Prisiminimuose apie ateitį“ naudojami ir trys originalūs K.K. Daujotaitės sukurti šokiai: „Noktiurnas“ (pagal M.K. Čiurlionį, „Valsas“ (pagal F.Chopeną), „Mėnesienos sonata“ (I dalis pagal L. van Bethoveną).

Taip pat šį spektaklį galima bus išvysti ir Kaune: gegužės 16 d. 19 val. „Girstučio“ kultūros ir sporto centre. Bilietus platina Tiketa ir Kauno šokio teatras AURA

Bilietus į spektaklį Vilniuje galima įsigyti valandai likus iki spektaklio teatro kasose, taip pat www.bilietai.lt