Šokio spektaklis vaikams „Karalaitė Murzė“

2017-12-02 12:00 Pirkti bilietus

Premjera 2017m. birželio 1d. Šokio teatre

„Karalaitė Murzė“ – tai J. Kelero pasakos „Karalaitė, kuri nesiprausė“ motyvais sukurtas šokio spektaklis vaikams apie karalaitę ir trapų ją supantį pasaulį.
Spektaklis pasakoja istoriją apie princesę Murzę, kuri gyveno be rūpesčių su mylinčia mama karaliene ir tėčiu karaliumi. Jautėsi mylima ir graži savo jaukioje, be rūpesčių buityje. Bet vieną dieną mama palieka šį pasaulį. Karalių su princese apgaubia liūdesys…
Kai žmogaus siela tampa pažeidžiama, tuomet labai lengvai prikimba įvairiausi purvai. Čia progos nepraleidžia blogasis Purvenis, jis užburia ne tik karalaitę, tačiau ir visą kas aplink ją. Visą karalystę užvaldo nešvara ir apatija.
Kaip Murzė nugalės Purvenį? Ką koduoja išorinė nešvara? Ko reikia, kad būtume laimingi? Kaip atrodo laimė? Ar įmanoma atrasti meilę, kai esi jos netekęs? O ar verta? Į šiuos ir dar daugelį kitų klausimų atsakymus rasite apsilankę spektaklyje.

Pasakos forma yra pati geriausia priemonė vaikus supažindinti su juos supančiu pasauliu,
šokis yra vienas iš būdų, kaip tą pasaulį pertrikti. Todėl spektakliai Šokio teatre visada yra kur kas daugiau nei vien pasakojama istorija scenoje.Daugiau

Idėja/choreografija – Jolanta Vymerytė, Viktorija Bobinaitė, Eglė Kančauskaitė, Eligijus Butkus, Judita Šečkutė
Muzika – Rene Aubry, Max Richter, Philip Glass
Libreto autorius – Julius Keleras
Video projekcijos – Imantas Boiko
Šokis – M.K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus mokiniaiDaugiau

Spektaklio trukmė 50 min